Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Stolní tenis po skončené sezoně 2010/11

Oficiální stránky stolního tenisu
Oficiální stránky stolního tenisu
Pinec.info
Pinec.info
1 2 3 4 5

Stolní tenis po skončené sezoně 2010/2011

Ke stažení zde

Oddíl stolního tenisu TJ Spartak Čelákovice měl v soutěžích okresu Praha-východ v této sezoně tři družstva dospělých a 1 družstvo mládeže. A-družstvo dospělých skončilo v 1.třídě na velmi pěkném 2. místě. Úspěšnost hráčů A-mužstva vede Jiří Přichystal s 97,9%, za ním následují Jan Pavlišák  76,2 %, Jiří Zeman 60%, Rudolf Duška 57,1 % a Jiří Míchal 44 %. Jiří Přichystal je zároveň nejlepším hráčem v celé I.třídě okresu Praha-východ.

 

B-družstvo se v 2. třídě rovněž umístilo na pěkném 2. místě a po vyhrané baráži s Přezleticemi C postoupilo do OP I. Úspěšnost hráčů B-mužstva vede Miloslav Ulip s 82,1%, za ním následují Daniel Duška  74,1 %, Martin Kristl 58,7 %, Michal Novotný 53,2  % a Václav Přibáň 38,2 %. Dále za B-mužstvo sehráli méně než 50% utkání Jiří Míchal s úspěšností  80,8%, Jan Smolík (Fiala) s 80% a Ing. Karel Matouš s 50%.

 

Špatně si nevedlo ani C-družstvo ve 3. třídě, které skončilo na 7. místě z 12 účastníků s aktivním skore na zápasy 208:188. Úspěšnost hráčů C-mužstva vede Ing. K.Matouš s 75,3%, za ním následují  Kryštof Kukla 57,9 %, Jan Bárta  51,4 % a Pavel Jahoda 32,9 %.

 

Naši mladí hráči se prosazují i v rámci mládežnických soutěží Středočeského kraje a okresu Praha-východ. Jedná se zejména o Pavla Jahodu, jenž vyhrál dvouhru starších žáků na  okresních přeborech Praha-východ v kategorii starších žáků a celkově byl druhý v sérii okresních bodovacích turnajů a Kryštofa Kuklu, který skončil v této sérii třetí s menším počtem sehraných turnajů. Velmi dobře si vede i mezi muži, když byl druhým nejlepším hráčem C-mužstva s úspěšností 57,9%.  Pavel Jahoda se prosazuje i v rámci Středočeského kraje, když figuruje na pěkném 17. místě z celkového počtu 98 hráčů. Do dobré formy se dostává i David Horák, který i přes svůj handicap se umístil na 15.místě okresního žebříčku starších žáků.

 

Mladší žáci se rovněž zúčastňují okresních turnajů. Je to Petr Jahoda, Tereza Liscová, Daniel Paal a nemladší Jakub Ulip, Mariana Paalová, Tereza Staňková a Kryštof Mitka. Tereza Staňková na okresních přeborech v Brandýse vybojovala druhé místo ve dvouhře mladších žákyň a spolu s Petrem Jahodou získala rovněž druhé místo ve smíšené čtyřhře mladších žáků. Velmi dobře si vede i náš dorostenec Martin Kristl, který svou výkonností patří do první dvacítky dorostenců Středočeského kraje a hraje stabilně za naše B-družstvo mužů s úspěšností 58,7 %. Spolu s ním a Kryštofem Kuklou by do další sezony měl vytvořit silné družstvo dorostenců i Richard Daňkovský, který by se navrátil  ze Sparty Praha. Nadále by měl startovat  nevyšší soutěži formou hostování v Mladé Boleslavi .

 

Všechny mladé čeká při poctivém tréninku výkonnostní růst a jsou zárukou úspěšného působení v mládežnických kategoriích i v rámci soutěží dospělých.

 

Ing. Karel Matouš

předseda oddílu stolního tenisu

TOPlist