Založit webové stránky nebo eShop

Aktuality

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Vítejte na stránce stolniteniscelakovice.wbs.cz v sekci Aktuality

Výsledky bodovacích turnajů mladších žáků okresu Praha-východ za rok 2013/2014
                       
                       
Pořadí Příjmení  Jméno Narozen(a) Oddíl Body: min  
1 Mareček Tomáš 02 02 Jizera Káraný 12 0 9 15 15 0 51
2 Soumar Vít 09 03 TTC Říčany 15 9 6 6 7 6 37
3 Doskočil Matěj 03 03 TTC Říčany 9 6 5 12 6 5 33
4 Šimáně Dominik 01 01 TTC Brandýs n. L 0 15 15 0 0 0 30
5 Cibulková Veronika 11 01 TTC Říčany 6 7 7 7 9 6 30
6 Zítek Martin 01 02 TTC Brandýs n. L 0 12 12 0 0 0 24
7 Hampl Denis 09 02 TTC Říčany 0 0 0 9 12 0 21
8 Volek Jaroslav 12 01 TTC Říčany 5 5 4 0 4 0 18
  Brychnáč Jan 12 03 TTC Říčany 4 0 3 6 5 0 18
  Polena Vojtěch 04 01 TTC Říčany 7 5 0 0 6 0 18
11 Navrátil Pavel 10 01 TTC Říčany 4 4 4 5 0 0 17
12 Stárek Karel 02 06 TTC Říčany 4 0 2 0 4 0 10
13 Herálecký Tobiáš 01 03 Jizera Káraný 5 0 0 4 0 0 9
14 Sedlář Jiří 10 04 TTC Brandýs n. L 6 0 0 0 0 0 6
  Vavruška František 08 01 TTC Brandýs n. L 0 6 0 0 0 0 6
  Topol Filip 07 04 AERO Odolena Voda 0 0 6 0 0 0 6
17 Bergmanová Barbora 08 04 Jizera Káraný 0 0 0 5 0 0 5
  Pokorná Barbora 08 03 Jizera Káraný 0 0 2 3 0 0 5
  Humpl Vítek 12 01 AERO Odolena Voda 0 0 5 0 0 0 5
  Hampl David 01 05 TTC Říčany 0 0 0 0 5 0 5
21 Kupka Ondřej 05 05 TTC Říčany 0 0 0 4 0 0 4
  Eichner Jiří 03 02 TTC Říčany 0 0 0 4 0 0 4
  Fridrichová Nikola 12 02 Jizera Káraný 0 0 0 4 0 0 4
  Vítová Adéla 06 01 TTC Brandýs n. L 0 0 4 0 0 0 4
  Winkelhöffer Filip 05 05 AERO Odolena Voda 0 0 4 0 0 0 4
  Nafarie Daniel 03 02 TTC Říčany 0 0 0 0 4 0 4
  Vojáček Marek 08 02 TTC Říčany 0 0 0 0 4 0 4
28 Maštalíř Michael 11 04 TTC Říčany 0 0 0 3 0 0 3
  Sojka Ondřej 05 05 TTC Říčany 0 0 3 0 0 0 3
  Gonde Marián 09 02 Sokol Líbeznice 0 0 3 0 0 0 3
  Fišmistrová Anna 12 04 AERO Odolena Voda 0 0 3 0 0 0 3
  Skála Martin 01 05 TTC Říčany 0 0 0 0 3 0 3
  Klička Jaroslav 11 01 TTC Říčany 0 0 0 0 3 0 3
  Dostálová Tereza 05 03 Jizera Káraný 0 0 0 0 3 0 3
  Hyklová Marie 06 04 Jizera Káraný 0 0 0 0 3 0 3
36 Fišmistr Josef 12 04 AERO Odolena Voda 0 0 2 0 0 0 2
  Pískovský Matěj 04 05 AERO Odolena Voda 0 0 2 0 0 0 2
  Winkelhöffer Adam 05 07 AERO Odolena Voda 0 0 2 0 0 0 2
                       
Výsledky bodovacích turnajů starších žáků okresu Praha-východ za rok 2013/2014
                       
                       
Pořadí Příjmení  Jméno Narozen(a) Oddíl Body: min  
1 Balák Kryštof 01 01 TTC Brandýs n. L 15 15 12 0 0 0 42
2 Notek Denis 07 99 Jizera Káraný 5 0 5 9 12 0 31
3 Šejvl Jakub 07 00 Jizera Káraný 0 0 15 0 15 0 30
4 Paal Daniel 04 00 TJ Spartak Čelákovice 9 7 7 0 7 0 30
5 Ottl Karel 06 00 TTC Brandýs n. L 6 9 0 12 0 0 27
6 Sysel Vojtěch 03 00 TTC Brandýs n. L 12 12 0 0 0 0 24
7 Horčic Michal 03 99 TTC Brandýs n. L 5 0 6 6 0 0 17
  Zolmanová Kateřina 08 99 Jizera Káraný 0 0 0 7 9 0 16
9 Schreiber Marek 08 00 TTC Brandýs n. L 0 0 0 15 0 0 15
10 Sviták Filip 06 99 TTC Brandýs n. L 7 0 6 0 0 0 13
11 Bisová Lucie 01 00 TTC Brandýs n. L 0 6 4 0 0 0 10
12 Mitka Kryštof 02 02 TJ Spartak Čelákovice 0 0 9 0 0 0 9
13 Vytiska Tadeáš 05 99 SK Úvaly 6 0 0 0 0 0 6
14 Gonde Milan 05 00 Sokol Líbeznice 0 0 5 0 0 0 5
15 Suda Matěj 04 99 TTC Říčany 4 0 0 0 0 0 4
  Klinčok Daniel 02 99 TTC Brandýs n. L 0 0 4 0 0 0 4
                       
                       
                       
                       
                       
                       
  1 TTC Brandýs   34 36 24 33 0 0 127
  2 Jizera Káraný   5 0 19 16 36 0 76
  3 Spartak Čelákovice   9 7 16 0 7 0 39
  4 SK Úvaly   6 0 0 0 0 0 6
  5 Sokol Líbeznice   0 0 5 0 0 0 5
  6 TTC Říčany   4 0 0 0 0 0 4
    AERO Odolena Voda   0 0 0 0 0 0 0
                     
                       
Výsledky bodovacích turnajů dorostenců okresu Praha-východ za rok 2013/2014
                       
                       
Pořadí Příjmení  Jméno Narozen(a) Oddíl Body: min  
1 Marečková Eliška 12 98 Jizera Káraný 12 0 0 15 15 0 42
2 Sviták Petr 10 96 TTC Brandýs n. L 15 15 0 0 0 0 30
3 Krebs Lukáš 01 99 TJ Spartak Čelákovice 9 0 0 0 0 0 9
                       
                       
                       
                       
                       
  1 Jizera Káraný   12 0 0 15 15 0 42
  2 TTC Brandýs   15 15 0 0 0 0 30
  3 Spartak Čelákovice   9 0 0 0 0 0 9
    Sokol Líbeznice   0 0 0 0 0 0 0
    AERO Odolena Voda   0 0 0 0 0 0 0
    Sokol Přezletice   0 0 0 0 0 0 0
    TTC Říčany   0 0 0 0 0 0 0
                       

Žebříček dospělých za r. 2013/2014

1.  Papírník Pavel  Brandýs 01 71 92 K1        
2.  Štěpánek Aleš  Říčany 04 81 94 K1        
3.  Randák Adam  Velké Popovice 01 75 82 K1        
4.  Mifka Alexius  Brandýs 05 62 80 K1        
5.  Sysel Pavel  Brandýs 01 64 82 K1        
6.  Šubrt Jaroslav  Brandýs 05 76 85 K1 100 K2    
7.  Hudečková Hana  Odolena Voda 10 87 74 K1        
8.  Zatřepálek Pavel  Brandýs 04 68 76 K1        
9.  Uksa Tomáš  Říčany 07 71 87 K1        
10.  Stupavský Milan  Velké Popovice 09 66 64 K1        
11. - 15.  Kulíšek Marek  Odolena Voda 04 90 52 K1        
   Gräf Miloš  Brandýs 12 72 61 K1        
   Šantavý Jan  Říčany 10 80 51 K1 83 K2    
   Jícha David  Říčany 09 98 51 K1 82 K2    
   Pokorný Roman  Říčany 07 64 59 K1        
16. - 20.  Semrád Petr  Velké Popovice 05 80 38 K1        
   Blažek Martin  Brandýs 07 95 61 K1 62 K2    
   Erlich Luboš  Říčany 07 63 70 K2        
   Vilhelm Oldřich  Přezletice 03 72 73 K2        
   Holub Zdeněk  Brandýs 05 54 38 K1        
21. - 30.  Hendrych Jan  Odolena Voda 02 87 26 K1        
   Nekola Tomáš  Brandýs 08 73 24 K1        
   Hataš Martin  Přezletice 05 63 53 K2        
   Ivan Milan  Brandýs 08 64 69 K2 90 O1    
   Přichystal Jiří  Čelákovice 02 73 97 O1        
   Slunéčko Radek  Přezletice 03 71 55 K2        
   Stárek Karel st.  Říčany 01 56 86 O1 80 O2    
   Chalupa Josef  Brandýs 01 00 76 O1 91 O2    
   Weishaupt Robert  Přezletice 04 80 48 K2        
   Martiš David  Mnichovice 04 73 81 O1        
31. - 40.  Poláček Petr  Přezletice 03 72 56 K2 94 O2    
   Černý Roman  Říčany 02 80 51 K2        
   Berný Jan  Odolena Voda 05 77 13 K1        
   Mühlfeit Luboš  Brandýs 03 75 37 K2 86 O1    
   Míka Petr  Říčany 08 65 38 K2        
   Havazík Roman  Přezletice 07 71 21 K2        
   Plíhal Martin  Říčany 06 70 29 K2        
   Ouda Pavel  Velké Popovice 04 51 72 O1        
   Pavlišák Jan  Čelákovice 04 65 74 O1        
   Šanc Karel  Říčany 02 53 71 O1        
41. - 60.  Petřík Zdeněk  Velké Popovice 11 56 65 O1        
   Šejvl Jakub  Káraný 02 00 57 O1 91 O2 98 O3
   Duška Rudolf  Čelákovice 08 57 77 O1        
   Topol Martin  Odolena Voda 01 73 65 O1        
   Václavík Pavel  Líbeznice 10 64 65 O1        
   Valenta Petr  Odolena Voda 09 60 63 O1        
   Vošahlík Radek  Brandýs 03 76 71 O1        
   Hejný Stanislav, ml.  Mnichovice 05 73 63 O1        
   Srbek Jan  Líbeznice 12 57 61 O1 84 O2    
   Míchal Jiří  Čelákovice 09 67 67 O1        
   Skopal Roman  Mratín 10 67 49 O1        
   Daňkovský Richard  Brandýs 08 94 33 K2        
   Bodlák Jan  Čelákovice 01 72 58 O1 84 O2    
   Zita Petr  Velké Popovice 11 68 59 O1 76 O2    
   Doležalová Pavlína  Brandýs 08 79 60 O1        
   Kovařík Petr  Mnichovice 12 63 40 O1        
   Pavlík Zbyšek  Líbeznice 01 76 57 O1        
   Zeman Jiří  Čelákovice 05 63 57 O1        
   Pelant Jiří  Brandýs 08 79 53 O1        
   Šilhán Rudolf, ml.  Veleň 07 78 80 O2        
61. - 80.  Skolil Lukáš  Mnichovice 04 74 41 O1 82 O2    
   Duška Daniel  Čelákovice 05 82 50 O1        
   Ptáček Josef  Líbeznice 09 69 45 O1        
   Tkáč Jan  Odolena Voda 06 55 45 O1        
   Teplý Stanislav, st.  Přezletice 06 58 76 O2        
   Verbík Jan  Říčany 07 01 50 O1 74 O2    
   Vyvial Pavel  Odolena Voda 06 75 70 O2        
   Samborský Vladimír  Mratín 06 61 31 O1        
   Vajgl Lukáš  Mratín 08 79 33 O1        
   Čmuhař Daniel  Káraný 05 93 50 O1 75 O2 90 O3
   Jareš Petr  Čelákovice 01 63 32 O1        
   Šeligová Tereza  Brandýs 12 95 38 O1        
   Smolíková Jana  Čelákovice 01 83 41 O1 78 O2    
   Chrt Martin  Velké Popovice 09 74 43 O1        
   Novosad Rostislav  Odolena Voda 01 60 68 O2        
   Šiler Jiří  Velké Popovice 02 46 32 O1        
   Kohout Jindřich  Říčany 04 49 79 O3        
   Procházka Miroslav  Líbeznice 07 45 63 O2        
   Malý Jaroslav  Mratín 01 60 22 O1 86 O3    
   Procházka Petr, ml.  Odolena Voda 11 97 82 O2        
81. - 100.  Dunovský Daniel  Mratín 04 68 19 O1        
   Mlejnek Jiří  Čelákovice 01 77 43 O1        
   Kukla Oldřich, st.  Úvaly 06 46 62 O2        
   Maryška Josef  Odolena Voda 01 62 40 O1        
   Riedl Martin  Říčany 06 91 32 O1        
   Trojánek Antonín  Mnichovice 04 62 59 O2        
   Strnad Richard  Brandýs 08 97 61 O2        
   Vitvar Milan  Říčany 07 73 36 O1 78 O3    
   Potůček Jiří  Přezletice ##### 63 O2 71 O3    
   Kupec Josef  Říčany 11 40 90 O3        
   Kukla Oldřich, ml.  Úvaly 09 74 55 O2 74 O3    
   Dolník Filip  Brandýs 10 96 26 O1 60 O2    
   Jandovský Petr  Úvaly 09 86 53 O2        
   Samiec Roman  Líbeznice 02 63 37 O1 55 O2    
   Doule Josef  Velké Popovice 01 72 58 O2        
   Květoň Miroslav  Úvaly 10 62 82 O3        
   Šimůnek Josef  Říčany 02 45 45 O2 83 O3    
   Pilát Radek  Úvaly 07 80 55 O2        
   Kuchynka Pavel  Odolena Voda 07 75 54 O2        
   Kocurek Martin  Úvaly 01 82 78 O3        
   Mohyla Jiří  Líbeznice 03 44 54 O2 81 O3    
101. - 120.  Přibáň Václav  Čelákovice 03 54 17 O1        
   Ittner Karel  Úvaly 09 62 78 O3        
   Duchoň Čestmír  Káraný 10 58 71 O3        
   Hron Martin  Přezletice 03 78 57 O2        
   Procházka Petr, st.  Odolena Voda 10 64 75 O3        
   Sviták Petr  Brandýs 10 96 40 O1 39 O2    
   Novák Václav  Veleň 08 77 42 O2        
   Holub Pavel  Velké Popovice 01 74 36 O1 45 O2    
   Postl Václav  Říčany 01 38 38 O2        
   Juhász Radovan  Stará Boleslav 01 55 75 O3        
   Weishaupt Antonín  Přezletice 03 53 70 O3        
   Minařík Vladimír  Úvaly 12 51 67 O3        
   Hejný Stanislav, st.  Mnichovice 04 37 39 O2        
   Bareš Luboš  Mnichovice 06 61 38 O2        
   Kulíšková Miroslava  Odolena Voda 08 87 69 O3        
   Bambas Petr  Úvaly 08 74 66 O3        
   Němeček Pavel  Veleň 12 77 22 O2        
   Vaňásek Miloš  Odolena Voda 02 73 58 O3        
   Ptáček Pavel  Líbeznice 01 48 61 O3        
   Šumelda Alan  Brandýs 07 90 25 O2        
121. - 140.  Ptáčník Luboš  Přezletice 08 59 60 O3        
   Masopust Josef  Říčany 03 40 63 O3        
   Moravec Jan, st.  Líbeznice 07 49 30 O2 61 O3    
   Matouš Karel  Čelákovice 01 48 18 O2 65 O3    
   Králík Pavel  Stará Boleslav 04 64 57 O3        
   Burša Martin  Přezletice 12 70 60 O3        
   Dlouhý Martin  Čelákovice 01 71 16 O1 38 O2    
   Procházka Vladimír  Líbeznice 11 60 34 O2        
   Němeček Petr  Veleň 12 77 23 O2        
   Richter Jan  Čelákovice 01 89 14 O1        
   Bárta Jan  Čelákovice 01 91 14 O1 28 O2    
   Balák Kryštof  Brandýs 01 01 48 O3        
   Lang Petr  Brandýs 06 71 46 O3        
   Jež Rostislav  Odolena Voda 06 50 31 O2        
   Hynek Jaroslav  Velké Popovice 03 49 24 O2        
   Mitka Kryštof  Čelákovice 01 02 17 O2        
   Stárek Martin  Říčany 01 83 63 O3        
   Samborský Jakub  Mratín 07 87 50 O3        
   Mařák Milan  Stará Boleslav 04 47 52 O3        
   Leistner Jan, ml.  Káraný 09 75 48 O3        
141. - 160.  Stárek Karel ml.  Říčany 01 79 56 O3        
   Králík Martin  Stará Boleslav 01 93 41 O3        
   Semerák Lukáš  Mratín 06 75 48 O3        
   Spretka Jerzy  Přezletice 02 54 45 O3        
   Bébr Leoš  Říčany 09 57 19 O2        
   Pokorný Tomáš  Brandýs 01 99 43 O3        
   Šilhán Rudolf, st.  Veleň 02 56 15 O2        
   Řezáč Jakub  Odolena Voda 01 99 19 O2 49 O3    
   Votípka Stanislav  Mnichovice 08 42 25 O2        
   Navrátil Jaroslav  Říčany 02 63 23 O2        
   Bessenyey Vaszil  Brandýs 10 63 33 O3        
   Jarý Jan  Káraný 06 72 83 O3        
   Srbek Jiří  Líbeznice 06 54 44 O3        
   Knor Tomáš  Čelákovice 01 86 0 O2 37 O3    
   Zolman Miloš  Káraný 08 63 39 O3        
   Sobotka Jiří  Čelákovice 03 44 26 O3        
   Moravec Jan, ml.  Líbeznice 01 73 37 O3        
   Žitek Jiří  Úvaly 11 62 30 O3        
   Michalcová Martina  Úvaly 06 76 32 O3        
   Mařák Jaroslav  Stará Boleslav 03 51 36 O3        
   Leistner Petr  Káraný 03 78 25 O3        
161. - 182.  Alexander Jaroslav  Čelákovice 01 49 0 O2        
   Světlík Václav  Velké Popovice 01 64 14 O2        
   Rabochová Hana  Přezletice 01 75 28 O3        
   Procházka Milan  Úvaly 01 67 9 O3        
   Šimáně Dominik  Brandýs 01 01 23 O3        
   Coufal Petr  Úvaly 01 71 20 O3        
   Marečková Eliška  Káraný 12 98 23 O3        
   Slezák Jakub  Mratín 08 87 26 O3        
   Slouka Martin  Mratín 01 63 47 O3        
   Jirotka Bohuslav  Brandýs 12 43 33 O3        
   Notek Denis  Káraný 07 99 21 O3        
   Paal Daniel  Čelákovice 01 00 5 O2 23 O3    
   Procházka Michal  Odolena Voda 01 02 40 O3        
   Zolmanová Kateřina  Káraný 08 99 11 O3        
   Sviták Filip  Brandýs 01 99 38 O3        
   Staněk Miroslav  Úvaly 01 81 10 O3        
   Dolanský Petr  Káraný 11 83 13 O3        
   Vytiska Tadeáš  Úvaly 01 99 8 O3        
   Gondek Milan  Líbeznice 01 00 11 O3        
   Carda Roman  Mratín 01 61 9 O3        
   Krebs Lukáš  Čelákovice 01 98 6 O3        
   Hradecký Michal  Káraný 01 86 0 O3        
                   
                   
                   
                   
                   
11.-15. N  Berger Miroslav  Brandýs 05 65 67 K1        
16.-20. N  Voráč Jiří  Říčany 09 82 76 K2        
21.-30. N  Dvořák Petr  Čelákovice 01 65 100 O1        
31.-40. N  Macho Martin  Přezletice 01 67 35 K2        
31.-40. N  Maršál Petr  Velké Popovice 01 64 7 K1        
41.-60. N  Horálek Jiří  Přezletice 04 66 17 K2        
41.-60. N  Šostý Filip  Přezletice 03 86 22 K2        
41.-60. N  Nováková Ivana  Přezletice 10 70 24 K2        
61.-80. N  Šochman Karel  Úvaly 05 52 74 O2        
81.-100. N  Kožíšek Tomáš  Mnichovice 10 61 21 O1        
121.-140. N  Zvěřina Tomáš  Mnichovice 10 61 14 O2        
141.-160. N  Petřík Václav  Velké Popovice 07 54 8 O2        
161.-182. N  Calta Tomáš  Čelákovice 01 98 5 O3        
161.-182. N  Svoboda Václav  Líbeznice 01 98 0 O3        
                   
                   
                   
                   
                   

 

TOPlist